Kurumsal

14 yıllık tecrübemizle öğrendiklerimiz aslında işitme cihazının markasından ziyade kişiye doğru işitme cihazı yapılması gerektiği, doğru kalıp ve montaj ile doğru ayar gerektirdiğidir. Çünkü Türkiye sağlık bakanlığının belirlediği kriterlere göre şu anda Türkiye’de kötü cihaz satılamamaktadır. Kişilere doğru işitme cihazı ve doğru ayar daha çok memnuniyet sağlamaktadır. 

Yaptığımız işlemler olarak; hastalarımıza ilk önce kulak muayenesi yaparak kulakta buşon (kulak kiri ) olup olmadığını tekrardan gözden geçiriyoruz. Buşon var 1 haftalık ilaç tedavisi doğrultusunda ilk önce buşon temizleme işlemini yaptırıyoruz. Daha sonra işitme testi ve timpanometrik testlerini yaparak işitme kaybının sebeplerini tespit ediyoruz ve bilgilendirmelerini yapmıyoruz. İşitme cihazı uygulaması yapılacak olan hastalarımıza cihaz modelleri, kalıp ve ayar çeşitleri hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Cihaz almaya karar veren hastalarımıza işitme cihazını kullanırken karşılaşabileceği sıkıntılar ve adaptasyon zamanı ve cihaz kullanımı hakkında bilgilendirme yapıyoruz. 1 aylık, 3 aylık ve 6 aylık kontrol zamanlarında hastalarımızı şubemize davet ederek ücretsiz kontrollerini yapmaktayız. Sonrasında her 6 ayda bir şubemize davet ederek ücretsiz kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz . Memnuniyet odaklı çalışmalar yürüterek işitme cihazı alan hastalarımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Kurucumuz

Makedon göçmeni olan 1987 İstanbul doğumlu olan Kadir ŞERBETLİ 2007 yılından beri sektörde çalışmaktadır.  Earteknik A.Ş. firmasının Türkiye satış pazarlama ve eğitim sorumlusu olarak görev yaptıktan sonra Türkiye’de işitme cihazları yapan bütün firmalar ile yakından bağlantısı olan Şerbetli, işitme cihazlarında gerek SGK sözleşmeleri gerek sut çalışmalarını yakından takip etmiştir . Bu süre zarfı içerisinde her sene kasım ayında olan ulusal kulak burun boğaz toplantılarında sektör ve kulak hakkında detaylı eğitimlerine katılmıştır. 2014 yılında Almanya Numberg’de olan dünyada işitme cihazı üretimi yapan  bütün firmaların da  aralarında bulunduğu fuarlara katılarak kendini sektörle alakalı geliştirmiştir.

 

2017 yılının sonunda eğitim ve pazarlama departmanından ayrılarak işitme cihazları alanında ilk şubesini İstanbul’da Bayrampaşa Helix işitme cihazları olarak faaliyete geçirdi . 10 yıllık tecrübesi ile hastalara daha detaylı aktarabilme adına  işitme merkezinde gerek odyolojik testler gerekse işitme cihazları hakkında bütün bireylere yardımcı olma adına çalışmalar yürüttü. 2019 yılında Okmeydanı işitme cihazları olarak ikinci firmasını faaliyet alarak aynı çalışmaları buradaki şubede de yürüterek hastalarına yardımcı olmaya çalışmaktadır.

İlkelerimiz

Görüşme

Sizi dinliyoruz ve beklentilerinizi anlıyoruz.

Çözüm

Testler sonrası yol haritası belirliyoruz.

İşitme Cihazı

Sizin için ey uygun cihazı belirliyoruz

Teknik Destek

Satış sonrası desteğimiz her zaman devam ediyor.